Biologische psylliumvezels 250 g
  • Artikelnummer: 9860250

Biologische psylliumvezels 250 g

€17,95 (€71,80/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Bio psylliumvezels 250 g
    Zaadvliezen van de vlozaden van de plant Plantago ovata

    Ingrediënten:
    250 g bio psylliumvezels

    Inhoud per verpakking:
    250 g bio psylliumvezels

    Gebruiksadvies:
    Neem als voedingssupplement een- tot tweemaal per dag 's ochtends of 's middags een theelepel met veel water in. Bij voorkeur een halfuur voor de maaltijd.

    Aanbevolen dagelijkse hoeveelheid: 4 g.

    Nooit zonder vocht innemen!

    Algemene informatie:

    Psylliumvezels: rijk aan vezels en waterbindend
    Psylliumvezels zijn de zaadvliezen van de vlozaden die aan de plant Plantago ovata groeien. De vliezen zijn rijk aan plantaardige voedingsvezels die grote hoeveelheden water kunnen binden. De zaadvliezen worden bijvoorbeeld als bindmiddel gebruikt in glutenvrije bakproducten.

    Gebruiksmogelijkheden:
    Er zijn verschillende manieren om psylliumvezels te gebruiken. Ze kunnen door de muesli worden gemengd of over de salade worden gestrooid. Ook in zelfgebakken brood zijn ze een vezelrijke aanvulling. De meeste mensen roeren ze echter gewoon door een glas water. De psylliumvezels kunnen voor gebruik ook eerst worden voorgeweekt.

    BIO
    Rauwkost
    Veganistisch
    Vegetarisch
    Gelatinevrij
    Glutenvrij

    Kan sporen van sesam en mosterd bevatten!

    Opmerkingen volgens de Duitse NemV (verordening voedingssupplementen):
    De aanbevolen dagelijkse hoeveelheid niet overschrijden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding. Buiten bereik van jonge kinderen bewaren.

    Origineel HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Heb je nog vragen over onze producten? Schrijf ons. We nemen de tijd voor je. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN