Biologische Psylliumvezels 500 g
Biologische Psylliumvezels 500 g
  • Artikelnummer: 9850500

Biologische Psylliumvezels 500 g

€8,54 (€17,08/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologische Psylliumvezels

    5g bevat - (aanbevolen dagelijkse hoeveelheid):
    100% biologische psylliumvezels

    Ingrediëntenlijst:
    Biologische psylliumvezels°
    °uit gecontroleerde biologische teelt.

    Inhoud per verpakking:
    500g biologische psylliumvezels

    Herkomst: India

    Aanbevolen dosering:
    Wij adviseren 1-2 theelepels per dag in een glas met koude vloeistof te roeren,
    kort te laten zwellen en met veel vloeistof te drinken.
    Nooit zonder vloeistof innemen!

    Algemene informatie:
    Meer informatie op aanvraag!

    Lactosevrij
    Notenvrij
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Original HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN