Biologisch tarwegraspoeder uit Nieuw-Zeeland 500 g
Uitverkocht
  • Artikelnummer: 2841500

Biologisch tarwegraspoeder uit Nieuw-Zeeland 500 g

€54,95 (€109,90/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Nieuw-Zeeland Biologisch Tarwegraspoeder
    Voeding van tarwegras.

    7-8 g bevat (aanbevolen dagelijkse inname):
    100% Nieuw-Zeeland Biologisch Tarwegraspoeder (Triticum aestivum L.) gemalen

    Ingrediënten:
    100% Nieuw-Zeeland Biologisch Tarwegraspoeder (Triticum aestivum L.) gemalen
    °van gecontroleerde biologische teelt.

    Inhoud per verpakking:
    500 g Nieuw-Zeeland Biologisch Tarwegraspoeder (Triticum aestivum L.) gemalen. Herkomst Nieuw-Zeeland

    Aanbevolen dosering:
    Als voedingssupplement 3-4 keer per dag ongeveer 2 g Nieuw-Zeeland Biologisch Tarwegraspoeder oplossen in ca. 250 ml vloeistof (water, sappen, etc.) en bij voorkeur voor de maaltijden drinken.

    Algemene informatie:
    Meer informatie op aanvraag!

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Origineel HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, schrijf ons dan. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN