Biologisch Tarwegras Poeder Duitsland 250 g
Biologisch Tarwegras Poeder Duitsland 250 g
Biologisch Tarwegras Poeder Duitsland 250 g
  • Artikelnummer: 2840250

Biologisch Tarwegras Poeder Duitsland 250 g

€10,95 (€43,80/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologisch Tarwegras Poeder
    Voedingsmiddel uit tarwegras.

    5-6 g bevat- (aanbevolen dagelijkse inname):
    100% Biologisch Tarwegras Poeder (Triticum aestivum L.) gemalen

    Ingrediënten:
    100% Biologisch Tarwegras Poeder° (Triticum aestivum L.) gemalen.
    °van gecontroleerde biologische landbouw.

    Inhoud per verpakking:
    250 g Biologisch Tarwegras Poeder (Triticum aestivum L.) gemalen.

    Herkomst: Duitsland

    Aanbevolen dosering:
    2-3 keer per dag ongeveer 2 g Biologisch Tarwegras Poeder oplossen in ca. 250 ml vloeistof (water, sappen etc.) en bij voorkeur voor de maaltijden drinken.

    Algemene informatie:
    Tarwegras smaakt bitter en zoetig.

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Sojavrij
    Gelatinevrij

    Kan sporen van allergenen bevatten (selderij)

    Origineel HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN