Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml
Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml
Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml
Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml
Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml
Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml
Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml
Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml
  • Artikelnummer: 10041500

Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml

€14,45 (€28,90/l)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologische Kokosolie (Virgin coconut oil)
    Voedingsmiddel

    Aanbevolen dagelijkse dosering:
    Gebruiken naar behoefte

    Ingrediënten:
    100% biologische Kokosolie° (Virgin coconut oil), daarvan tot 53% laurinezuur
    °uit gecontroleerde biologische teelt

    Inhoud per verpakking:
    500 ml (455 g) biologische Kokosolie (Virgin coconut oil)

    Oorsprong:
    Filippijnen

    Algemene Informatie:
    U kunt onze biologische kokosolie direct in vaste of vloeibare vorm consumeren of mengen in eten en drinken (bijv. in thee/koffie, salades, bijgerechten, desserts, muesli, etc.). Kokosolie is bijzonder geschikt om te frituren en te bakken, omdat de structuur ervan hittebestendig is.
    Naast voeding kunt u deze allrounder gebruiken voor huid-, haar- en lichaamsverzorging en voor de vachtverzorging van uw viervoeter. Wij leveren onze kokosnootolie in ruwe plantaardige kwaliteit.

    Lactosevrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij
    Sojavrij

    HANOJU staat voor service en kwaliteit
    Hebt u vragen over dit product? Neemt u gerust contact met ons op. We maken graag tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten

    "Het materiaal, de vorm en de kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN