Kokos (14)

Biologische kokosbloesemsuiker 1000 g

€19,95 (€19,95/ kg)

Biologische ontgeurde kokosolie 1,8 liter

€38,95 (€21,64/ l)

Biologische kokosolie ontgeurd 500 ml

€11,95 (€23,90/ l)

Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml

€14,45 (€28,90/ l)

Biologische kokosbloesemsuiker 250 g

€9,95 (€39,80/ kg)
TERUG NAAR BOVEN