Levensmiddelen (5)

Biologische kokoscrème (mousse) 200 g in glas

€9,95 (€49,75/ kg)

Biologische kokosbloesemsuiker 500 g

€11,95 (€23,90/ kg)

Biologische Kokoscrème 1000 g in glas

€27,95 (€27,95/ kg)

Biologische kokosolie, ontgeurd 250 ml in glas

€7,95 (€31,80/ l)

Biologische kokospasta (crème) 500 g in glas

€17,95 (€35,90/ kg)
TERUG NAAR BOVEN