Microalgen (12)

Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

€79,95 (€79,95/ kg)

Bio Chlorella 400 mg 1250 tabletten

€59,95 (€119,90/ kg)

Bio Chlorella 400 mg, 300 tabletten

€19,95 (€166,25/ kg)

Bio Chlorella 400 mg 625 tabletten

€34,95 (€139,80/ kg)

Biologisch Spirulinapoeder 250 g

€22,95 (€91,80/ kg)

Bio Spiruella 500 mg (Bio Spirulina 250 mg & Bio Chlorella 250 mg) 240 tabletten

€16,95

Bio Spirulina 400 mg, 1250 tabletten

€44,95 (€89,90/ kg)

Bio Spirulina 400 mg, 800 tabletten

€29,95 (€93,59/ kg)

Bio Chlorella 250 g poeder

€29,95 (€119,80/ kg)
TERUG NAAR BOVEN