HANOJU Bio Moringa Ganzblattpulver 250 g
HANOJU Bio Moringa Ganzblattpulver 250 g – Etikett
  • Artikelnummer: 9630250

Biologisch Moringa heelbladpoeder 250 g

€27,95 (€111,80/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologische Moringa heelbladpoeder
    Bio voedingssupplement met Moringa Oleifera heelbladpoeder.

    Gemiddeld gehalte

    dagelijks
    (= 2 g)

    %VRW*
    Moringa Oleifera poeder 2 g **

    *percentage van de referentiewaarden - ** geen referentiewaarden voor voedingsstoffen beschikbaar

    Ingrediënten:
    100 % Moringa Oleifera° heelbladpoeder
    °uit gecontroleerde biologische teelt

    Inhoud:
    250 g (= 125 porties)

    Bereiding en aanbevolen gebruik:
    Per portie 2 g poeder (= 4 meetlepels) in een glas met een beetje vloeistof - zoals water, sap of iets dergelijks - mengen en dan de rest van de vloeistof tot ong. 250 ml toevoegen.
    De poeder kan ook worden voorbereid met een blender (shaker).
    Drink één portie per dag voor een van de maaltijden.

    De voorbereiding moet altijd vers zijn en dan onmiddellijk worden gedronken.

    Moringa oleifera
    De Moringa Oleifera komt uit India, waar hij liefdevol "groene diamant" wordt genoemd.

    Lactosevrij
    Zonder noten
    GGO-vrij
    Zonder kunstmatige aroma’s
    Zonder conserveringsmiddelen
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Advies:
    De aanbevolen dagelijkse inname niet overschrijden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding. Buiten het bereik van kinderen bewaren.

    HANOJU staat voor service en kwaliteit. Altijd.
    Hebt u vragen over dit product? Neemt u gerust contact met ons op. We maken graag tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    “Materiaal, vormgeving en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productfoto’s.”

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN