HANOJU Bio AFA-Klamath Algen Pulver 80 g
HANOJU Bio AFA-Klamath Algen Pulver 80 g – Etikett
Uitverkocht
  • Artikelnummer: 553080

Bio Afa-Klamath (USDA) Algenpoeder 80 g

€44,95 (€561,88/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU AFA Klamath Oer-alg
    Biologisch voedingssupplement. Tabletten met AFA-algenpoeder (Aphanizomenon-Flos-Aquae).

    Gemiddeld gehalte

    per dagportie
    (= 1,5 g)

    AFA-algenpoeder 1,5 g


    Ingrediënten:
    AFA-algenpoeder° (Aphanizomenon-Flos-Aquae)
    °van gecontroleerde biologische teelt.

    Inhoud:
    80 g (ca. 53 porties) 

    Bereiding en aanbevolen gebruik:
    Los dagelijks 1 1/2 afgestreken theelepel (1,5 g) op in sap, muesli, yoghurt of fruitsalade. Bij voorkeur een half uur voor de maaltijden innemen.

    Algemene informatie:
    Meer informatie op aanvraag!

    Lactosevrij
    Zonder noten

    Kan sporen van allergenen bevatten (ei, soja, gluten)

    Belangrijke opmerkingen:
    De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl. Buiten het bereik van kleine kinderen bewaren. Niet geschikt voor kinderen, zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven. Niet gebruiken bij auto-immuunziekten. Als u bloedverdunners en pijnstillers gebruikt, dient u vóór gebruik van dit product een arts te raadplegen.

    Original HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u nog vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN