Biologisch gerstegraspoeder uit Nieuw-Zeeland 200 g
Uitverkocht
  • Artikelnummer: 2821200

Biologisch gerstegraspoeder uit Nieuw-Zeeland 200 g

€32,95 (€164,75/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologisch Gerstengraspoeder uit Nieuw-Zeeland
    Voedingsmiddelen uit Nieuw-Zeelands gerstengras.

    5-6 g bevatten- (aanbevolen dagelijkse inname):
    100% biologisch gerstengraspoeder (Hordeum vulgare) uit Nieuw-Zeeland

    Ingrediënten:
    Biologisch gerstengraspoeder (Hordeum vulgare) uit Nieuw-Zeeland
    °van gecontroleerde biologische teelt.

    Inhoud per verpakking:
    200 g biologisch gerstengraspoeder (Hordeum vulgare) uit Nieuw-Zeeland

    Aanbevolen dosering:
    2-3 keer per dag ongeveer 2 g biologisch gerstengraspoeder uit Nieuw-Zeeland oplossen in ca. 250 ml vloeistof (water, sappen, enz.) en bij voorkeur vóór de maaltijden drinken.

    Algemene informatie:
    Meer informatie op aanvraag!

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Originele HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u nog vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN