Biologisch gerstengraspoeder 500g
Biologisch gerstengraspoeder 500g
  • Artikelnummer: 2822500

Biologisch gerstengraspoeder 500g

€69,95 (€139,90/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologisch Gerstengrassap Poeder
    Voedingssupplement van gerstegras

    5 - 6 g bevatten (aanbevolen dagelijkse inname):
    100% Biologisch Premium Gerstengrassap Poeder (Hordeum vulgare)

    Ingrediëntenlijst:
    Biologisch Premium Gerstengrassap Poeder° (Hordeum vulgare)
    °van gecontroleerde biologische landbouw.

    Inhoud per verpakking:
    500 g Biologisch Premium Gerstengrassap Poeder (Hordeum vulgare).
    Herkomst: Oezbekistan

    Aanbevolen dosering:
    Als voedingssupplement, 2-3 keer per dag ongeveer een volle theelepel biologisch gerstengrassap poeder oplossen in ca. 250 ml vloeistof (water, sappen, etc.) en bij voorkeur voor de maaltijden drinken.

    Algemene informatie:
    Gerstegras behoort tot de groene grassen. Het gebruik ervan als voedsel dateert uit de oudheid en men neemt aan dat het al 10.000 jaar wordt verbouwd. Samen met andere grassen (bijv. tarwegras, havergras), evenals spirulina, chlorella, maca en luzerne (alfalfa), behoort het tot de zogenaamde "groene voedingsmiddelen".

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Opmerkingen volgens NemVO:
    De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding. Buiten het bereik van kleine kinderen bewaren.

    Origineel HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN