Biologische gepelde hennepzaden 500g in papieren zak
Biologische gepelde hennepzaden 500g in papieren zak
Uitverkocht
  • Artikelnummer: 9740500

Biologische gepelde hennepzaden 500g in papieren zak

€13,95 €21,95 (€27,90/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Bio Hennepzaad
    Voedingssupplement van hennepzaad.

    Ingrediënten:
    100% biologisch hennepzaad° (Cannabis sativa L.)
    ° van gecontroleerde biologische teelt

    Inhoud per verpakking:
    500 g biologisch hennepzaad (Cannabis sativa L.)
    Herkomst Duitsland

    Aanbevolen dosering:
    Meng dagelijks ongeveer 2 eetlepels (ca. 30g) door salade, muesli of yoghurt. Ook geschikt als toevoeging aan bakwaren en deegwaren.

    Algemene informatie:
    Biologische hennep (Cannabis sativa L.) is een van de weinige plantensoorten die al duizenden jaren door de mensheid als nuttige plant is erkend en blijkbaar al heel vroeg werd gecultiveerd.

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Sojavrij
    Gelatinevrij

    Informatie volgens NemVO:
    De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding. Buiten bereik van kleine kinderen bewaren.

    Originele HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN