Biologische cacaopoeder 500 g
Nieuw
  • Artikelnummer: 9520500

Biologische cacaopoeder 500 g

€39,95 (€79,90/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologische Cacaopoeder
    Voedingsmiddel

    Aanbevolen dagelijkse inname:
    Naar behoefte gebruiken 

    Lijst van ingrediënten:
    100 % pure biologische Cacaopoeder° (Thebroma cacao)
    °uit gecontroleerde biologische teelt

    Inhoud per verpakking:
    500 g pure biologische Cacaopoeder° (Thebroma cacao)
    °uit gecontroleerde biologische teelt

    Aanbevolen inname:
    Gebruiken zoals gewenst. Voor het verrijken en mengen van shakes, muesli en andere voedingsmiddelen.

    Algemene informatie:
    De HANOJU biologische cacaopoeder komt uit Peru, waar het onder de meest zorgvuldige omstandigheden wordt geproduceerd. De zuivere cacaosmaak wordt gegarandeerd door het schillen, drogen, fermenteren en malen van de cacaozaden. HANOJU biologische cacaopoeder is uitstekend geschikt voor huishoudelijk gebruik en is ideaal voor het maken van taarten en andere gebakken producten, het raffineren van muesli of het mengen als cacaodrank. Het bijzondere kenmerk is de perfecte zuiverheid van de cacao, zonder toegevoegde suiker. Ervaar onze cacao in de zuiverste biologische kwaliteit.

    Glutenvrij
    Gelatinevrij
    Kan sporen van allergenen bevatten (melk, soja, lactose, noten)

    Originele HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Hebt u vragen over dit product? Neemt u gerust contact met ons op. We maken graag tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen.

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN