Biologische ontgeurde kokosolie 1,8 liter
Biologische ontgeurde kokosolie 1,8 liter
Biologische ontgeurde kokosolie 1,8 liter
Biologische ontgeurde kokosolie 1,8 liter
Biologische ontgeurde kokosolie 1,8 liter
  • Artikelnummer: 100401800

Biologische ontgeurde kokosolie 1,8 liter

€38,95 (€21,64/l)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologische Kokosolie
    Voedingsmiddel

    Aanbevolen dagelijkse dosering:
    Gebruik naar behoefte.

    Ingrediëntenlijst:
    100% biologische kokosolie°
    °van gecontroleerde biologische teelt.

    Inhoud per verpakking:
    1800 ml biologische kokosolie

    Gebruiksaanwijzing:
    Kokosolie (geur- en smaakloos) is geschikt voor koken, bakken, braden en frituren. Hoewel het vast is bij kamertemperatuur, kan het al smelten bij 28°C en is het tegelijkertijd goed te verhitten (tot 234°C). Een veelvuldige verandering van consistentie tast de kwaliteit van de kokosolie niet aan. Kokosolie wordt veelzijdig gebruikt bij de bereiding van gerechten, in de productie van cosmetica, in techniek en industrie

    Algemene informatie:
    Kokosvet wordt gewonnen uit het gedroogde vruchtvlees van de kokosnoot.
    Ons product is behandeld met stoomprocessen (bij 265°C en 25 minuten) en is daarom geur- en smaakloos. Door dit proces verliest het vet zijn rauwkostkwaliteit.
    Kokosolie wordt veelzijdig gebruikt bij de bereiding van gerechten, in de productie van cosmetica, in techniek en industrie

    Lactosevrij
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Origineel HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN