HANOJU Bio Ashwagandha Pulver 250 g
HANOJU Bio Ashwagandha Pulver 250 g – Etikett
  • Artikelnummer: 9810250

Bio Ashwagandha Poeder 250 g

€20,95 (€83,80/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologische Ashwagandha poeder
    Bio voedingssupplement met Aswagandha poeder.

    Gemiddeld gehalte

    dagelijks (= 3g)

    Ashwagandha poeder 3,0 g

    Ingrediënten:
    100% Ashwagandha poeder°
    °uit gecontroleerde biologische teelt

    Inhoud:
    250 g (ong. 83 dosis)

    Bereiding en aanbevolen gebruik:
    Per portie 3 g poeder (= 3 maatlepels) in water, sap, yoghurt, milkshakes of ander voedsel mengen en voor een van de maaltijden drinken.
    1 portie per dag nemen.

    Algemene informatie:
    Meer informatie op aanvraag!

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Advies:
    De aanbevolen dagelijkse inname niet overschrijden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding. Buiten het bereik van kleine kinderen bewaren. Het product mag niet worden gebruikt door kinderen, noch door zwangere vrouwen en vrouwen die borstvoeding geven.

    HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Hebt u vragen over dit product? Neemt u gerust contact met ons op. We maken graag tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Het materiaal, de vorm en de kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN