Collageen (vis) poeder 500 g
  • Artikelnummer: 2151500

Collageen (vis) poeder 500 g

€39,95 (€79,90/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Collageen
    Voedingssupplement. Collageenpoeder

    Gemiddeld gehalte per dagportie
    (=2,4 g)

    Gehydrolyseerd collageen

    2,4 g

    Ingrediënten: 100% gehydrolyseerd collageen (herkomst vis)

    Inhoud per verpakking:
    500 g (ca. 208 dagporties)

    Bereiding en gebruiksadvies:
    Per portie 2,4 g (ca. 1 afgestreken theelepel) naar wens door een warme drank, kwark, yoghurt, soep of andere levensmiddelen roeren. 1 keer per dag een portie innemen.

    Algemene informatie:
    Collageen is een structuureiwit dat bijna 30% van het lichaamseigen eiwit uitmaakt. Peptan is type 1-collageen. Peptan is een zeer zuiver natuurproduct met een eiwitgehalte van meer dan 97% (op droge stof), dat je hier in oplosbare vorm wordt aangeboden. Peptan bevat 20 verschillende aminozuren, waaronder 8 van de 9 essentiële aminozuren. Glycine, proline en hydroxyproline maken samen ongeveer 50% van het totale aminozuurgehalte uit.

    Lactosevrij
    zonder noten
    Sojavrij
    Glutenvrij

    Kan sporen van allergenen bevatten (vis)

    Belangrijke opmerkingen:
    De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een gevarieerde en evenwichtige voeding en een gezonde levensstijl. Buiten bereik van jonge kinderen bewaren.

    Origineel HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Heb je nog vragen over onze producten? Schrijf ons. We nemen de tijd voor je. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN