Cordyceps paddenstoel extract (100g) in een zipzakje
  • Artikelnummer: 6610100

Cordyceps paddenstoel extract (100g) in een zipzakje

€34,95 (€349,50/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Cordyceps Paddestoel Extract
    Voedingssupplement van de Cordyceps paddestoel.

    ca. 1,2g bevat - (aanbevolen dagelijkse dosering):
    100% Cordyceps (Cordyceps sinensis) paddestoel extract (bevat 50% polysachariden)

    Ingrediëntenlijst:
    100% Cordyceps paddestoel extract

    Inhoud per verpakking:
    Cordyceps paddestoel extract 100 g in papieren zak

    Aanbevolen dosering:
    Als voedingssupplement dagelijks 1,2 g (ca. 1 afgestreken theelepel) oplossen in ca. 250 ml vloeistof (water, sappen, etc.) en bij voorkeur een half uur voor de maaltijd drinken.

    Algemene informatie:
    Meer informatie op aanvraag!

    Lactosevrij
    Gelatinevrij
    Glutenvrij
    Sojavrij
    Zonder noten

    Opmerkingen volgens NemVO:
    De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding. Buiten bereik van kleine kinderen bewaren.

    Origineel Hanoju staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, schrijf ons dan. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN