Groenlipmosselpoeder 300 g voor dieren
Uitverkocht
  • Artikelnummer: 2711300

Groenlipmosselpoeder 300 g voor dieren

€49,95 (€166,50/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Groenlipmosselpoeder
    Aanvullend diervoeder met groenlipmosselpoeder.

    Doseringsadvies:
    Dagelijks 0,5 theelepel groenlipmosselpoeder door het gewone voer mengen. Gebruiken als langdurige voeraanvulling. Het poeder mag niet afzonderlijk gevoerd worden!

    Ingrediënten:
    100% groenlipmosselpoeder

    Inhoud per verpakking:
    300 g

    Algemene informatie:
    De groenlipmossel komt uit Nieuw-Zeeland. Daar worden kweek en verwerking voortdurend door de Nieuw-Zeelandse autoriteiten gecontroleerd.
    Voor de productie van het poeder worden mossel en schelp van elkaar gescheiden. Na het onttrekken van vocht door centrifugeren wordt de mossel gevriesdroogd en tot groenlipmosselconcentraat in poedervorm gemalen.

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Sojavrij
    Gelatinevrij

    Let op:
    Zorg ervoor dat je huisdier altijd voldoende vers water heeft! Let bij het voeren op een evenwichtige voeding en geef je huisdier voldoende gelegenheid om te bewegen.

    Origineel HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Heb je nog vragen over onze producten? Schrijf ons. We nemen de tijd voor je. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN