150 MSM-tabletten 750 mg in pot 112,5 g
  • Artikelnummer: 2760150

150 MSM-tabletten 750 mg in pot 112,5 g

€11,95 (€106,22/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Methyl-Sulfonyl-Methan (MSM)
    Voedingssupplement

    Twee tabletten bevatten (aanbevolen dagelijkse inname):
    1500 mg methyl-sulfonyl-methaan

    Ingrediënten per tablet:
    100% methyl-sulfonyl-methaan (MSM)

    Inhoud per verpakking:
    150 tabletten à 750 mg = 112,5 g

    Aanbevolen dosering:
    Als voedingssupplement één tot tweemaal daags één tablet met voldoende vloeistof innemen. Bij voorkeur een half uur voor de maaltijd.

    Algemene informatie:
    MSM is de afkorting voor methylsulfonylmethaan of organische zwavel. MSM is een zwavelhoudende verbinding die van nature voorkomt in verse voedingsmiddelen, zoals fruit, groenten, vlees, melk en zeevruchten.

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Opmerkingen volgens NemVO:
    De aangegeven aanbevolen dagelijkse hoeveelheid mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding. Buiten bereik van kleine kinderen bewaren.

    Origineel HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN