MSM-tabletten 750 mg in flacon 450 tabletten 337,5 g
  • Artikelnummer: 2760450

MSM-tabletten 750 mg in flacon 450 tabletten 337,5 g

€26,95 €36,95 (€79,85/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Methyl-Sulfonyl-Methaan (MSM)
    Voedingssupplement op basis van MSM

    Twee tabletten bevatten (aanbevolen dagelijkse hoeveelheid):
    1500 mg methyl-sulfonyl-methaan

    Ingrediënten per tablet:
    100% methyl-sulfonyl-methaan (MSM)

    Inhoud per verpakking:
    450 tabletten à 750 mg = 337,5 g

    Aanbevolen dosering:
    Als voedingssupplement één tot twee keer per dag één tablet met voldoende vloeistof innemen. Bij voorkeur een half uur voor de maaltijden.

    Algemene informatie:
    MSM is de afkorting voor methylsulfonylmethaan of organische zwavel. MSM komt voor in verse voedingsmiddelen, maar gaat al bij lichte bewerking van deze voedingsmiddelen verloren. MSM is een zwavelhoudende verbinding die van nature voorkomt in verse, rauwe voedingsmiddelen, zoals fruit, groenten, vlees, melk en zeevruchten.

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Opmerkingen volgens NemVO:
    De aangegeven aanbevolen dagelijkse hoeveelheid mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding. Buiten bereik van kleine kinderen bewaren.

    Originele HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN