100% Biologische Mangosteen-sap, troebel, 500 ml
100% Biologische Mangosteen-sap, troebel, 500 ml
  • Artikelnummer: 1420500

100% Biologische Mangosteen-sap, troebel, 500 ml

€19,95 (€39,90/l)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    Biologisch mangosteen-sap, troebel, 500 ml
    100 % direct sap

    Ingrediënten:
    100 % mangosteen-sap° (Garcinia mangostana L.)
    °van gecontroleerde biologische landbouw.

    Aanbevolen dosering:
    Per portie 30 ml sap puur of verdund met water drinken.
    3 porties per dag verspreid over de dag innemen.

    Inhoud:
    500 ml (= ca. 16 porties)

    Bewaring:
    Koel bewaren. Na opening in de koelkast bewaren en binnen 3-5 dagen consumeren.

    Algemene informatie:
    De mangosteen (Garcinia mangostana) vrucht, genoemd naar de Franse onderzoeker Jacques Garcin (1673-1751), heeft een gladde, donkerpaarse schil en omhult het sneeuwwitte vruchtvlees. De mangosteen heeft een zoet, mild aroma, dat je bij elke slok mangosteen sap proeft. Het duurt ongeveer 10 jaar voordat een mangosteenboom rijpe vruchten draagt en het is een van de weinige bomen die geen pesticiden nodig heeft.

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Zonder genetische modificatie
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Originele HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN