Biologisch Acerola poeder 100 g
HANOJU Bio Acerola Pulver 100 g – Etikett
  • Artikelnummer: 3010100

Biologisch Acerola poeder 100 g

€21,95 (€219,50/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologische Acerolapoeder
    Biologisch voedingssupplement met acerolafruitpoeder.

    Gemiddeld gehalte

    per dagelijkse portie
    (= 2 g)

     % RI*

    Acerolafruitpoeder
      waarvan vitamine C

    2 g
    340 mg

    **
    425 %

    *Referentie-inname - ** geen referentie-inname aanwezig

    Ingrediënten:
    Acerolapoeder° (92,5% acerolafruitpoeder°, maltodextrine°)
    °van gecontroleerde biologische landbouw.

    Inhoud:
    100 g (= 50 porties)

    Aanbevolen dosering:
    Roer dagelijks 2 g poeder (=2 maatlepels) door een drank naar keuze, muesli, yoghurt of dessert.

    Algemene informatie:
    Verdere informatie op aanvraag!

    Lactosevrij

    Belangrijke aanwijzingen:
    De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl. Buiten bereik van kleine kinderen bewaren.

    Origineel HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u nog vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN