Bio Goji 100% sap, 500 ml
Bio Goji 100% sap, 500 ml
HANOJU Bio Goji Saft 500 ml – Etikett
  • Artikelnummer: 1330500

Bio Goji 100% sap, 500 ml

€22,95 (€45,90/l)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    100% Biologische Goji sap 500 ml
    100 % direct sap

    Ingrediënten:
    100 % Goji sap°(Lycium Barbarum L.)
    °uit gecontroleerde biologische teelt

    Aanbevolen dosering:
    Per portie 30 ml sap met water verdunnen.
    2 porties per dag, verspreid over de dag drinken.

    Voor gebruik goed schudden.

    Inhoud:
    500 ml (= ong. 16 porties)

    Bewaaradvies:
    Op een koele plaats bewaren. Eenmaal geopend, bewaren in de koelkast en gebruiken binnen 3-5 dagen.

    Algemene informatie:
    Goji, ook wel bekend als de wolfbes en Chinese goji-bes, is de vrucht van Lycium barbarum L.

    Lactosevrij
    Zonder noten
    GGO-vrij
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    HANOJU staat voor service en kwaliteit
    Hebt u vragen over dit product? Neemt u gerust contact met ons op. We maken graag tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten

    “Materiaal, vormgeving en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productfoto’s.”

     

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN