HANOJU Bio Maitake Pilz Pulver 100 g
HANOJU Bio Maitake Pilz Pulver 100 g – Etikett
  • Artikelnummer: 6011100

Biologisch Maitake Champignon Poeder 100 g

€19,95 (€199,50/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologische Maitake Paddestoel Poeder
    Biologisch voedingssupplement met Maitake paddenstoelpoeder.

    Gemiddeld gehalte per dagportie (= 6 g)
    Maitake paddenstoelpoeder 6,0 g

     

    Ingrediënten:
    100% biologische Maitake° (Grifola frondosa) paddenstoelpoeder
    °uit gecontroleerde biologische teelt.

    Inhoud:
    100 g (ca. 16 porties)

    Bereiding en aanbevolen gebruik:
    Per portie 3 g poeder oplossen in 250 ml vloeistof - zoals water, sap of iets dergelijks - en vóór de maaltijden drinken.
    Twee keer per dag een portie drinken.

    Algemene informatie:
    Meer informatie op aanvraag!

    Lactosevrij
    Gelatinevrij
    Glutenvrij
    Sojavrij
    Zonder noten

    Belangrijke opmerkingen:
    De aanbevolen dagelijkse dosis niet overschrijden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl. Buiten bereik van kleine kinderen bewaren.

    Originele HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u nog vragen heeft over onze producten, schrijf ons dan. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN