Biologische Shiitake paddenstoelpoeder 100 g
Biologische Shiitake paddenstoelpoeder 100 g
  • Artikelnummer: 6211100

Biologische Shiitake paddenstoelpoeder 100 g

€19,95 (€199,50/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Biologische Shiitake Paddenstoelpoeder
    Biologisch voedingssupplement met shiitake paddenstoelpoeder.

    Gemiddeld gehalte per dagportie (= 6 g)
    Shiitake paddenstoelpoeder 6,0 g

     

    Ingrediënten:
    Shiitake° (Lentinus edodes) paddenstoelpoeder
    °uit gecontroleerde biologische teelt.

    Inhoud:
    100 g (ca. 16 porties)

    Bereiding en aanbevolen consumptie:
    Per portie 3 g poeder oplossen in 250 ml vloeistof - zoals water, sap of iets dergelijks - en vóór de maaltijden drinken.
    Twee keer per dag één portie drinken.

    Algemene informatie:
    Meer informatie op aanvraag!

    Lactosevrij
    Gelatinevrij
    Glutenvrij
    Sojavrij
    Zonder noten

    Belangrijke opmerkingen:
    De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding en een gezonde levensstijl. Buiten bereik van kleine kinderen bewaren.

    Origineel HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN