MSM-poeder in gripzak 500 g
  • Artikelnummer: 2735500

MSM-poeder in gripzak 500 g

€12,95 (€25,90/kg)
incl. btw Verzendkosten worden berekend bij het afrekenen.
    BESCHRIJVING

    HANOJU Methyl-Sulfonyl-Methaan (MSM)
    Voedingssupplement van MSM-poeder.

    1,2-1,5 g bevat - (aanbevolen dagelijkse dosering):
    100% Methyl-Sulfonyl-Methaan (MSM) poeder

    Ingrediëntenlijst:
    100% Methyl-Sulfonyl-Methaan (MSM) poeder

    Inhoud per verpakking:
    500 g Methyl-Sulfonyl-Methaan (MSM) poeder

    Aanbevolen dosering:
    Als voedingssupplement dagelijks 1,2-1,5 g MSM-poeder oplossen in ca. 250 ml vloeistof (water, sappen, enz.) en bij voorkeur een half uur vóór de maaltijden drinken.

    Algemene informatie:
    MSM is de afkorting voor methylsulfonylmethaan of organische zwavel. MSM is een zwavelhoudende verbinding die van nature voorkomt in verse voedingsmiddelen, zoals fruit, groenten, vlees, melk en zeevruchten.

    Lactosevrij
    Zonder noten
    Sojavrij
    Glutenvrij
    Gelatinevrij

    Opmerkingen volgens NemVO:
    De aangegeven aanbevolen dagelijkse dosering mag niet worden overschreden. Voedingssupplementen zijn geen vervanging voor een evenwichtige en gevarieerde voeding. Buiten het bereik van kleine kinderen bewaren.

    Originele HANOJU staat voor service en kwaliteit.
    Als u nog vragen heeft over onze producten, neem dan contact met ons op. Wij nemen de tijd voor u. Duizenden tevreden klanten in heel Europa vertrouwen op onze producten.

    "Materiaal, vorm en kleur van de productverpakking kunnen afwijken van de productafbeeldingen."

    RECENT WEERGEGEVEN PRODUCTEN

    Biologische Kokos Aminos Kruidensaus 500 ml

    €17,95 (€35,90/ l)

    Bio Ashwagandha Withania Somnifera 500 mg 240 tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Omega 3 + D3 en K2, 90 capsules

    €21,95 (€168,85/ kg)

    Hyaluronzuur 100 mg + collageen 250 mg, 90 capsules

    €39,95 (€974,39/ kg)

    Kristalzout gegranuleerd 1000 g korrelgrootte 1-3 mm

    €7,95 (€7,95/ kg)

    Biologische Gojibessen 1000 g Zak met ritssluiting

    €39,95 (€39,95/ kg)

    Biologische Goji Bessen 500 g Zakje met ritssluiting

    €21,95 (€43,90/ kg)
    TERUG NAAR BOVEN