Біо ацерола порошок 100 г
HANOJU Bio Acerola Pulver 100 g – Etikett
  • Артикул: 3010100

Біо ацерола порошок 100 г

€21,95 (€219,50/kg)
з ПДВ Вартість доставки розраховується під час оформлення замовлення.
    BESCHREIBUNG

    HANOJU Біо ацерола порошок
    Органічна харчова добавка з порошком плодів ацероли.

    Середній вміст

    на добову порцію
    (= 2 г)

    % NRV*

    Порошок плодів ацероли
    у т. ч. вітамін C

    2 г
    340 мг

    **
    425 %

    *Відсоток від референтних величин споживання (NRV) - ** референтні величини відсутні

    Склад:
    Порошок ацероли° (92,5 % порошку плодів ацероли°, мальтодекстрин°)
    °з контрольованого органічного вирощування.

    Вміст упаковки:
    100 г (= 50 порцій)

    Рекомендації щодо вживання:
    Щодня розмішувати 2 г порошку (= 2 мірні ложки) в будь-якому напої, мюслі, йогурті або десерті.

    Загальна інформація:
    Додаткова інформація за запитом!

    Без лактози

    Важливі вказівки:
    Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Харчові добавки не є заміною збалансованого та різноманітного харчування і здорового способу життя. Зберігати в недоступному для дітей місці.

    Оригінальний HANOJU – це сервіс і якість.
    Якщо у Вас є запитання щодо нашої продукції, напишіть нам. Ми знайдемо для Вас час. Тисячі задоволених клієнтів по всій Європі довіряють нашій продукції.

    "Матеріал, форма і колір упаковки можуть відрізнятися від зображень товару."

    ZULETZT ANGEZEIGTE PRODUKTE

    Bio Ashwagandha Schlafbeere 500 mg 240 Tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 Tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Bio Chia Samen 1000 g

    €17,95 (€17,95/ kg)

    Bio Goji Beeren 500 g Zipbeutel

    €21,95 (€43,90/ kg)

    Bio Goji Beeren 250 g

    €11,95 (€47,80/ kg)

    Bio Gerstengras 250 Tabletten, 500 mg

    €19,95 (€159,60/ kg)

    Bio Kokos Aminos 145 ml

    €7,95

    Bio Chlorella 400 mg, 300 Tabletten

    €19,95 (€166,25/ kg)
    НАГОРУ