Біо Camu Camu порошок у скляній банці 300 г
Немає в наявності
  • Артикул: 3020300

Біо Camu Camu порошок у скляній банці 300 г

€79,95 (€266,50/kg)
з ПДВ Вартість доставки розраховується під час оформлення замовлення.
    ОПИС

    HANOJU Біо Camu Camu
    Харчова добавка з плодів камю-камю.

    2–3 г містять (рекомендована добова доза):
    300% біо порошку камю-камю° (Myrciaria dubia) у сирому вигляді (raw)

    Склад:
    100% біо порошок камю-камю° (Myrciaria dubia) у сирому вигляді (raw)
    °з контрольованого органічного вирощування.

    Наш біо камю-камю вирізняється особливою якістю сироїдного продукту. Плоди збирають вручну в перуанських тропічних лісах Амазонії, вони не містять жодних добавок, таких як штучна аскорбінова кислота. Плоди гарантовано не містять ГМО і дбайливо переробляються на наш біо порошок камю-камю.

    Вміст упаковки:
    300 г біо порошку камю-камю° (Myrciaria dubia) у сирому вигляді (raw)

    Рекомендації щодо вживання:
    Як доповнення до раціону щодня розмішувати 1 чайну ложку в соку або в стравах, наприклад у мюслі, йогурті чи фруктовому салаті.

    Загальна інформація:
    Додаткова інформація за запитом!


    Без лактози

    Без глютену
    Без сої
    Без горіхів

    Вказівки відповідно до NemV (Положення про харчові добавки):
    Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Харчові добавки не є заміною збалансованого та різноманітного харчування. Зберігати в недоступному для дітей місці.

    Оригінальний HANOJU – це сервіс і якість.
    Якщо у Вас є запитання щодо нашої продукції, напишіть нам. Ми знайдемо для Вас час. Тисячі задоволених клієнтів по всій Європі довіряють нашій продукції.

    "Матеріал, форма і колір упаковки можуть відрізнятися від зображень товару."

    НЕЩОДАВНО ПЕРЕГЛЯНУТІ ТОВАРИ

    Bio Ashwagandha Schlafbeere 500 mg 240 Tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 Tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Bio Chia Samen 1000 g

    €17,95 (€17,95/ kg)

    Bio Goji Beeren 500 g Zipbeutel

    €21,95 (€43,90/ kg)

    Bio Goji Beeren 250 g

    €11,95 (€47,80/ kg)

    Bio Gerstengras 250 Tabletten, 500 mg

    €19,95 (€159,60/ kg)

    Bio Kokos Aminos 145 ml

    €7,95

    Bio Chlorella 400 mg, 300 Tabletten

    €19,95 (€166,25/ kg)
    НАГОРУ