HANOJU Bio Chlorella Pulver 250 g
HANOJU Bio Chlorella Pulver 250 g – Etikett
Немає в наявності
  • Артикул: 5030250

Біо хлорела порошок 250 г

€29,95 (€119,80/kg)
з ПДВ Вартість доставки розраховується під час оформлення замовлення.
    BESCHREIBUNG

    HANOJU Біо хлорела порошок
    Органічна харчова добавка з порошком водорості Chlorella vulgaris.

    Середній вміст

    на добову порцію
    (4 г)

    % NRV*

    Порошок водорості Chlorella vulgaris
    у т. ч.
    залізо
    каротиноїди
    у т. ч. бета-каротин

    4000 мг

    5,8 мг
    34 мг
    1,3 мг

    **

    41 %
    **
    **

    *Референтні величини споживання (NRV) - **Рекомендація відсутня

    Склад:
    100% порошок водорості Chlorella vulgaris (містить природно присутні сульфіти).
    °з контрольованого органічного вирощування

    Вміст упаковки:
    250 г (бл. 62 порцій)

    Приготування та рекомендації щодо вживання:
    На одну порцію розчинити 4 г порошку в 250 мл рідини (наприклад, води, соку тощо) і випити перед одним із прийомів їжі.
    Приймати одну порцію на день.

    Загальна інформація:
    Додаткова інформація за запитом!

    Без лактози
    Без горіхів
    Без глютену
    Без желатину
    Без риби

    Важливі вказівки:
    Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Харчові добавки не є заміною збалансованого та різноманітного харчування і здорового способу життя. Зберігати в недоступному для дітей місці. Чоловікам, жінкам у постменопаузі та вагітним слід приймати залізо лише після консультації з лікарем.

    Оригінальний HANOJU – це сервіс і якість.
    Якщо у Вас є запитання щодо нашої продукції, напишіть нам. Ми знайдемо для Вас час. Тисячі задоволених клієнтів по всій Європі довіряють нашій продукції.

    "Матеріал, форма і колір упаковки можуть відрізнятися від зображень товару."

    ZULETZT ANGEZEIGTE PRODUKTE

    Bio Ashwagandha Schlafbeere 500 mg 240 Tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 Tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Bio Chia Samen 1000 g

    €17,95 (€17,95/ kg)

    Bio Goji Beeren 500 g Zipbeutel

    €21,95 (€43,90/ kg)

    Bio Goji Beeren 250 g

    €11,95 (€47,80/ kg)

    Bio Gerstengras 250 Tabletten, 500 mg

    €19,95 (€159,60/ kg)

    Bio Kokos Aminos 145 ml

    €7,95

    Bio Chlorella 400 mg, 300 Tabletten

    €19,95 (€166,25/ kg)
    НАГОРУ