Біо кокосова олія, дезодорована, 250 мл у скляній банці
Біо кокосова олія, дезодорована, 250 мл у скляній банці
Біо кокосова олія, дезодорована, 250 мл у скляній банці
Біо кокосова олія, дезодорована, 250 мл у скляній банці
Біо кокосова олія, дезодорована, 250 мл у скляній банці
Біо кокосова олія, дезодорована, 250 мл у скляній банці
Біо кокосова олія, дезодорована, 250 мл у скляній банці
Немає в наявності
  • Артикул: 10040250

Біо кокосова олія, дезодорована, 250 мл у скляній банці

€7,95 (€31,80/l)
з ПДВ Вартість доставки розраховується під час оформлення замовлення.
    BESCHREIBUNG

    HANOJU Біо кокосова олія, дезодорована, без запаху та смаку
    Харчовий продукт

    Рекомендована добова норма споживання:
    Споживати за бажанням.

    Інгредієнти:
    100% Біо кокосова олія°, дезодорована
    °з контрольованого органічного вирощування.

    Вміст упаковки:
    250 мл (229 г) Біо кокосової олії
    Також доступна в упаковках 500 мл (457 г), 900 мл (822 г) або 1800 мл (1645 г).

    Походження:
    Нідерланди (дезодорування)
    Країна походження сировини: Філіппіни (кокосова олія)

    Рекомендації щодо вживання:
    Кокосова олія (без запаху та смаку) підходить для варіння, смаження, випікання та фритюру. За кімнатної температури вона тверда, але плавиться вже при 28°C і водночас витримує сильне нагрівання (до 234°C). Часта зміна консистенції не шкодить якості кокосової олії. Кокосова олія знаходить різноманітне застосування у приготуванні їжі, у виробництві косметики, у техніці та промисловості

    Загальна інформація:
    Кокосову олію отримують із висушеної м'якоті кокосового горіха.
    Наш продукт оброблено парою (при 265° C протягом 25 хвилин), тому він не має запаху та смаку. Внаслідок такої обробки жир втрачає якість сирого продукту.
    Кокосова олія знаходить різноманітне застосування у приготуванні їжі, у виробництві косметики, у техніці та промисловості

    Без лактози
    Без ГМО
    Без штучних ароматизаторів
    Без консервантів
    Без сої
    Без глютену
    Без желатину

    Може містити сліди алергенів (горіхи)

    Оригінальний HANOJU – це сервіс і якість.
    Якщо у Вас залишилися запитання щодо нашої продукції, напишіть нам. Ми приділимо Вам час. Тисячі задоволених клієнтів по всій Європі довіряють нашій продукції.

    "Матеріал, форма та колір упаковки продукту можуть відрізнятися від зображень продукту."

    ZULETZT ANGEZEIGTE PRODUKTE

    Bio Ashwagandha Schlafbeere 500 mg 240 Tabletten

    €24,95 (€207,92/ kg)

    Bio Spirulina 2500 Tabletten 400 mg

    €79,95 (€79,95/ kg)

    Bio Chia Samen 1000 g

    €17,95 (€17,95/ kg)

    Bio Goji Beeren 500 g Zipbeutel

    €21,95 (€43,90/ kg)

    Bio Goji Beeren 250 g

    €11,95 (€47,80/ kg)

    Bio Gerstengras 250 Tabletten, 500 mg

    €19,95 (€159,60/ kg)

    Bio Kokos Aminos 145 ml

    €7,95

    Bio Chlorella 400 mg, 300 Tabletten

    €19,95 (€166,25/ kg)
    НАГОРУ