Kokos (19)

Kristalzout gegranuleerd 150 g korrelgrootte 1-3 mm

€2,45 (€16,33/ kg)

Biologische Kokoscrème 1000 g in glas

€27,95 (€27,95/ kg)

Biologische kokosolie, ontgeurd 1000 ml

€18,95 (€18,95/ l)

Biologische kokosbloesemsuiker 1000 g

€19,95 (€19,95/ kg)

Biologische kokosolie, ontgeurd 250 ml in glas

€7,95 (€31,80/ l)

Biologische ontgeurde kokosolie 1,8 liter

€38,95 (€21,64/ l)

Biologische kokosolie ontgeurd 500 ml

€11,95 (€23,90/ l)

Biologische kokosolie (extra vierge) 500 ml

€14,45 (€28,90/ l)

Biologische kokosbloesemsuiker 250 g

€9,95 (€39,80/ kg)
TERUG NAAR BOVEN