coconut (19)

Crystal salt granulated 150 g grain size 1-3 mm

€2,45 (€16,33/ kg)

Organic coconut butter (cream) 1000 g in a jar

€27,95 (€27,95/ kg)

Organic coconut oil, deodorized 1000 ml

€18,95 (€18,95/ l)

Organic coconut blossom sugar 1000 g

€19,95 (€19,95/ kg)

Organic coconut oil, deodorized 250 ml in a glass

€7,95 (€31,80/ l)

Organic coconut oil deodorized 1.8 liters

€38,95 (€21,64/ l)

Organic deodorized coconut oil 500 ml

€11,95 (€23,90/ l)

Organic coconut oil (virgin) 500 ml

€14,45 (€28,90/ l)

Organic coconut blossom sugar 250 g

€9,95 (€39,80/ kg)
BACK TO TOP