Groceries (21)

Organic Coconut Aminos Seasoning Sauce 500 ml

€17,95 (€35,90/ l)

Crystal salt granulated 1000 g grain size 1-3 mm

€7,95 (€7,95/ kg)

Organic Coconut Aminos 145 ml

€7,95

Organic Coconut Aminos Seasoning Sauce 250 ml

€11,95 (€47,80/ l)

Organic turmeric (curcuma) powder 250 g

€9,95 (€39,80/ kg)

Organic coconut oil 1000 ml

€26,45 (€26,45/ l)

Organic black pepper whole 100 g

€8,95 (€89,50/ kg)

Organic coconut oil (virgin coconut oil) 2.5L

€52,95 (€21,18/ l)

Organic coconut butter (cream) 200 g in a jar

€9,95 (€49,75/ kg)
BACK TO TOP