Microalgae (12)

Organic Spirulina 2500 Tablets 400 mg

€79,95 (€79,95/ kg)

Organic Chlorella 400 mg 1250 tablets

€59,95 (€119,90/ kg)

Organic Chlorella 400 mg, 300 tablets

€19,95 (€166,25/ kg)

Organic Chlorella 400 mg 625 tablets

€34,95 (€139,80/ kg)

Organic Spirulina Powder 250 g

€22,95 (€91,80/ kg)

Bio Spiruella 500 mg (Bio Spirulina 250 mg & Bio Chlorella 250 mg) 240 Tabletten

€16,95

Organic Spirulina 400 mg, 1250 tablets

€44,95 (€89,90/ kg)

Organic Spirulina 400 mg, 800 tablets

€29,95 (€93,59/ kg)

Organic Chlorella 250 g powder

€29,95 (€119,80/ kg)
BACK TO TOP